Lekcje wyciągnięte z największej porażki liderskiej. Jak dział HR może wspierać liderów w codziennych wyzwaniach?

04
Prelegent: Dawid Ostręga
10 kwietnia 2024 17:15
Hevre
Kraków
Dowiedz się więcej
Powered by

Talk4Recruiters04

Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu Talk4Recruiters by j-labs! To cykliczny event, który powstał z myślą o doświadczonych specjalistach Rekrutacji i HR, dla których ważna jest innowacyjność, podważanie zastanej rzeczywistości oraz burzenie utartych schematów.

Zawód Rekrutera i HR-owca jest wymagający i ma ogromny wpływ na sukces organizacji. Chcemy wspólnie uczyć się, jak wzmacniać nasz głos, aby był słyszalny oraz jak być Partnerami dla Biznesu.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego community i udziału w inspirujących prelekcjach połączonych z networkingiem przy lampce prosecco oraz dobrej muzyce!

Talk4Recruiters 04

Lekcje wyciągnięte z największej porażki liderskiej. Jak dział HR może wspierać liderów w codziennych wyzwaniach?

10 kwietnia 2024 17:15

Agenda

17:15 Start imprezy & rejestracja uczestników
17:55 Otwarcie spotkania przez autorkę Talk4Recruiters - Kasię Bucką
19:30 Prosecco after & networking

Lokalizacja

Hevre, ul. Beera Meiselsa 18 w Krakowie

Będą na Ciebie czekać:

  • prosecco i catering,
  • upominki dla uczestników.

Spotkanie Talk4Recruiters jest bezpłatne, ale zabierz ze sobą bilet, który jest dla nas potwierdzeniem wzięcia udziału w evencie. Liczba miejsc jest ograniczona!

Prelekcja

Dawid Ostręga

Lekcje wyciągnięte z największej porażki liderskiej. Jak dział HR może wspierać liderów w codziennych wyzwaniach?

Ogromny sukces projektu, a po nim klęska w kolejnym przedsięwzięciu – taka sytuacja często ma miejsce, zarówno w sporcie, jak i biznesie.

Dawid Ostręga podzieli się swoją historią „dochodzenia do siebie” po porażce oraz dokona rzetelnej retrospektywy wprowadzonych zmian. Odwołując się do analogii sportowej, przedstawi rolę lidera na różnych etapach rozwoju zespołu ujętą w koncepcję Leading a Winning Team.

Dawid podzieli się również swoim doświadczeniem współpracy z działami HR i podpowie, w jaki sposób specjaliści HR mogą skutecznie wspierać liderów w codziennych wyzwaniach.

Prelegent

Chcesz dostawać wszystkie informacje szybciej, niż wszyscy? Masz pomysły na kolejne wydarzenia? Dołącz do społeczności Talk4Recruiters na Facebooku!